Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Süreyya Soner’in ağlatan hikayesi!

1 sene önce
176 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

İşte Beşiktaş’ın efsane olan “Malzemeci Süreyya” diye bilinen Süreyya Soner’in o röportajının bazı bölümleri…

Babası denizaltı subayı, kendisi Yeşilçam emektarı… Dünyada üniversitede panel veren tek kulüp malzemecisi… Bir belgeseli çekilen de tek malzemeci Süreyya Soner, daha doğru bir deyişle: “Malzemeci Süreyya”… “Bir değişik adam” Süreyya ile Beşiktaş Dergisi ekibi sabahlara kadar muhabbetler etti, doğduğu yerleri dolaştı, mahalle arkadaşlarını buldu, sırrını çözmeye çalıştı. Ortaya da müthiş bir röportaj çıktı.

İşte o röportajdan bazı bölümler ve “Malzemeci Süreyya”nın verdiği pozlar…

METİN, ALİ, FEYYAZ RUHU DEĞİŞMİYOR

“Hep diyorlar ya Metin, Ali, Feyyaz ruhu diye… Gerçekten de çok güzel bir dönemdi ama o ruh hakikaten Beşiktaş’ta hala devam ediyor. İsimleri değişiyor sadece; Necip, Olcay, Oğuzhan oluyor ama Beşiktaş’ın bir kolej takımı olma havası hep devam ediyor.”

YILMAZ GÜNEY’DEN ÇOK DAYAK YEDİM! 

“Yılmaz Güney sayesinde Yeşilçam’a girdim ama o da tesadüf oldu. Matbaacıydım aslında, birgün bir arkadaş yerine bir gittim, gidiş o gidiş… Yılmaz Güney’den çok dayak yedim ama gene de Yeşilçam’dan vazgeçmedim.”

SÜREYYA SONER’İN AĞLATAN HİKAYESİ 

“Şehremini’de kalecilik yaparken Altınoluk ile Şeref Stadı’nda maç yapacağımız zaman babam ‘Hadi demiş şu çocuğun maçını bir izleyeyim.’ Şeref Stadı boğazın hemen kıyısındadır. Maçı izlerken denize bakmış, bir gemi görmüş. Demiş ki ‘Şöyle bir gemiyi alsaydım.’ Aradan üç ay geçiyor, tam orada bir gemi kazası oluyor, babamı orada kaybediyoruz. Bulunamadı babam, o günden bugüne kayıp. Altı ay geçiyor, ben Şeref Stadı’nda işe başlıyorum. Bazen bakardım denize… Kendi kendime ‘Babam belki de şurada yatıyor’ derdim.”

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

Kullanıcı
Kanalda toplam 3277 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.