Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Orman: Gomez’i siz sormadan söyleyeyim!

2 sene önce
216 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Taraftarların meşaleler ile karşıladığı Orman, dernek açılışında kısa bir konuşma yaparak Arnavutköylü Beşiktaşlılara desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Fikret Orman açılışın ardından Arnavutköy  Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı ile öğle yemeği yedi. Yemek esnasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Orman gündeme dair açıklamalar yaptı.

Beşiktaş başkanı Fikret Orman’ın açıklamaları şu şekilde:

“Aboubakar tartışmaları gereksiz ve yersiz”

“Aboubakar tartışmaları gereksiz ve yersiz. Aboubakar kendini kanıtlamış bir oyuncu. Biz onu kiralamak için almadık sözleşmesini uzatmak üzere aldık. Beşiktaş’ta göstereceği performans teknik kadro ve bizim fikirlerimizle karar vereceğiz. Yeni bir ülkede ve duygusal bir arkadaş. Bizim takımdaki çocuklar İngilizce, Almanca, Portekizce ve İspanyolca lisanlar hakim onlar iletişimi kurabiliyor ama Aboubakar Fransızca konuşuyor o yüzden biraz daha yalnız kalıyor. Onun o tarafını destekleyeceğiz. Kalitesini ispatlamış genç bir oyuncu ve önemli işler yapacağına inanıyoruz.”

“Beşiktaş’ın toprağı ayrıdır buradaki verimlilik başka yerde olmaz”

“Gomez tartışmalarını da siz sormadan söyleyeyim. Beşiktaş’ın devre arasına 3 ay var. Bu arada lig var, Şampiyonlar Ligi,Türkiye Kupası maçları var. Bu kadroyla oynayacakken, bunu başka bir şekilde yapamayacağımız belliyken bu günden 3 ay sonrasını konuşmaya gerek yok. Bu süre içinde Aboubakar gollerini atar, inanılmaz bir performans yakalar farklı olur. Futbolda 1 hafta ilerisini konuşamazsınız. Bunu konuşmanın yeri ve zamanı değil. Para verdiğimiz verim beklediğimiz oyuncuları takıma kazandırma sırası. Şu anda ona gayret ediyoruz. Mario Gomez’le Beşiktaş taraftarının ayrı bir ilişkisi var. Beşiktaş’ın toprağı ayrıdır, buradaki verimlilik başka yerde olmaz. Giden arar, her giden aramıştır. Guti Real Madrid’in kaptanıydı ama orayı değil burayı arıyor. Gidenlerin Hepsinin takımlarında başarılı olmasını isteriz. Gomez’in önemli hizmetleri oldu. Sosa para kazandırarak gitti.”

“Şampiyonlar Ligi grubunda dördüncü olmayız”

“Şampiyonlar Ligi zor bir lig. Ucunda da önemli paralar var, oyuncular için de önemli bir vitrin. Buradan 1. de 2. de 3. de olabiliriz ama dördüncü olmayız demiştim kuralar çekildiğinde. Kimseye kolay lokma olmayacağımızı gösteriyoruz ilk günden beri. Takım oyunu oturmaya başlayınca daha da etkili olacağız.İyi yoldayız, tecrübeli bir teknik heyetimiz var.Taraftarlar da takımlarının arkasında kenetlenmiş durumda.Daha da iyi olacak”

“Beşiktaş’ta paralel yapılanmaya izin vermem”

“Divan Kurulu ile ilgili mahkemenin kararını yönetimde istişare edeceğiz. Bu konuya çok girmek istemiyorum ama Beşiktaş’ın genel kurulundan Beşiktaş’ı yönetme yetkisi  alan tek kurum yönetim kuruludur. Divan kurulu istişare kuruludur 3 ayda bir toplanır. Divanda akil olan insanlar, eskiden yöneticilik yapmış insanlar yönetime tavsiyelerini söylerler. Beşiktaş’ta bir paralel yapılanmaya müsaade etmem. Burası bir parlamento, ana muhalefet yeri değil, burada Beşiktaş’ı yönetmek için mücadele ediyoruz hepimiz. Beşiktaş’ta iktidar olmak isteyen varsa genel kurula gider biz adayız der, programını açıklar. Biz bu şekilde bakıyoruz. Divan Kurulu seçimi olacak ama ne zaman olacak bakacağız”

sizlere www.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

Kullanıcı
Kanalda toplam 3277 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.