Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Everton’dan sıra dışı hamle! Geleceğini taraftar belirleyecek…

1 ay önce
800 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Everton'dan sıra dışı hamle! Geleceğini taraftar belirleyecek...

Everton’dan sıra dışı hamle! Geleceğini taraftar belirleyecek…

Everton yönetimi, menajer Sam Allardyce’ın kulüpteki geleceğini belirlemek için taraftarını da devreye soktu. Bir grup taraftara gönderilen anket formunda, Allardyce’ın performansına not vermeleri istendi. 
 
Sam Aallardyce Everton’ın başına geçtiğinde kulüp kümede kalma mücadelesi veriyordu. Bugüne kadar çalıştırdığı hiçbir takımı küme düşürmeyen Allardyce, yine kendisinden bekleneni yaptı. Allardyce yönetiminde çıktığı 20 maçta 27 puan toplayan Everton, rahat şekilde orta sıralarda kendisine yer buldu.
 
Ancak deneyimli menajerin savunmaya dönük futbolundan birçok taraftar rahatsız. Bu nedenle yönetim, Allardyce’ın geleceğine karar vermekte zorlanıyor. Allardyce ile taraftar arasındaki bağın ne derece güçlü olduğunu öğrenmek isteyen yönetim, sıradışı bir karar aldı. 
 
Bir grup taraftara, Allardyce’ın performansı ile ilgili sorular içeren bir anket formu gönderildi… Formda taraftardan, deneyimli menajerin başarısına sıfırdan 10’a kadar not vermeleri istendi.. Yönetimin, gelecek sezon takımı emanet edeceği menajeri seçerken, bu anketin de etkili olacağı belirtiliyor.

www.macozetizle.comKullanıcı
Kanalda toplam 3277 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.