reklam
   
reklam 

Yuvaya geri mi dönüyor! Başkan açıkladı…

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Emre Belözoğlu ’nun devre arasında Fenerbahçe ’ye döneceği iddialarına Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ’dan sert yanıt…

Lider durumda bulunan İstanbul ekibinin patronu, konuyla alakalı değerlendirme yaparak, “Biz daha 2.5 yaşında olan bir kulübüz. Yaşça küçüğüz ama temelini doğru attığımız ve üzerine doğru hamleler yaparak başarılı olmak isteyen bir kulübüz. Hocamızla çalışmamızın sürekliliği, başarılı olma faktörümüzün bana göre en önemli nedenidir. Bizim zaten hedefimiz ilk 4 ’ün içinde olmak. Sürekli ilk 4 ’ün içinde olursak da bu genç kulüp ileride çok daha iyi yerlere gelecektir” diye konuştu.

‘Ben müsade etmem ’

Emre hakkında net konuşan Gümüşdağ, “Emre için bir şeyler yazılıp çiziliyor. Bunu sizin aracılığınızla çok net bir şekilde ifade ediyorum. Şu ana kadar kaptanımız Emre için en ufak bir teklif gelmemiştir. Eğer gelseydi zaten benim haberim olurdu. Gelse bile asla ve asla bir yere gitmesine müsade etmem. Önümüzdeki sezon sonuna kadar mukavelesi var. Lideriz ve Emre bizim en önemli oyuncumuz. Şu anda da kaptanımız ve kaptanımız olmaya devam edecek” değerlendirmesini yaptı.

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.