Yeni transferden ayrılık açıklaması! Şoke etti…


yeni transferden ayrilik aciklamasi soke etti - Yeni transferden ayrılık açıklaması! Şoke etti...

Trabzonspor ’un sezon başında Kızılyıldız ’dan kadrosuna kattığı Luis Ibanez, bordo-mavili ekipte beklediğini bulamadığını itiraf etti. Sırbistan ’ın Pravda gazetesine konuşan Arjantinli oyuncu, “Trabzon ’da benim için en iyi durumda değilim. Düzenli olarak forma giyemiyorum. Kızgın değilim ama vaziyet çok da iyi değil” dedi.

Belgrad ’ı özlediğini dile getiren deneyimli sol bek, “Trabzon ’daki hayat da fena değil ama Belgrad ile hiç bir yer kıyaslanmaz. Eğer kulüp ve taraftarlar beni çağırırsa, geri dönmek isterim. Kızılyıldız büyük bir kulüp. Finansal güçlükler olması bir şey değiştirmez. Kulübün büyüklüğü aldığı kupalarla, oyuncular ve taraftarlarla ölçülür” diye konuştu.

Öte yandan mali açıdan kötü durumda olan Kızılyıldız Kulübü ’nün elden çıkararak gelir elde etmek istediği futbolcuları olduğu, Ibanez ’i Trabzonspor ’dan geri almayı şu aşamada düşünmediği öğrenildi. Gençlerbirliği maçında ilk 11 ’de görev alan ancak 90+3 ’te oyundan alınan futbolcu, bu sezon sadece dört maça ilk 11 ’de başladı, toplam beş maçta forma giyebildi.

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

Yeni transferden ayrılık açıklaması! Şoke etti…

Free WordPress Themes