Yanal: Herkes şapkasını önüne koyacak

Ana Sayfa » SPOR HABERLERİ » Yanal: Herkes şapkasını önüne koyacak
Yanal: Herkes şapkasını önüne koyacak

Ersun Yanal’ın röportajdaki sözleri şu şekilde:

“Oyunun başından itibaren, kontrol bizde gibi gözükse de rakibin sert savunmasını geçemedik. Pozisyon da bulduk. Mutlak bir üstünlüğümüz var ama oyunun içindeki durağanlıklarda, aksiyonlarda eksik kaldık. Trabzonspor bu maçı kazanmalıydı.”

“OYUN ÇOK KESİLDİ, ÇOK DURDU”

“Oyun çok kesildi, çok durdu. Çok faul oldu. Oyun oynama akışı çok faullerle kesildi. Erken kartlar çıktı. Zorunlu değişikliklere gitmek kaldık. Dolayısıyla futbolun akışkanlığı olmadı. Duran toplar sonrasında kazanabileceğimiz goller vardı. Akan oyunda atabileceğimiz goller vardı.”

“HAKEM İLE OYUN ETKİLENDİ”

“Tartışılan pozisyonlar var. Hiç arzu etmesek de, konuşmak istemesek de hakem ile oyun oldukça etkilendi. Evet kaybettik. Zor dönemdeyiz. Bu oyuncularımız var ve bu oyuncular ile birlikte üstesinden gelebilecek donanıma da sahibiz. Bu süreçten geçeceğimize inanıyorum.”

“TRABZONSPOR, BU DURUMDAN ÇIKAR”

“Skor ile oyun birbirini tamamlamadı. Oyun olup skor olmadığında gelen eleştiriye, gelen baskıya “Oyun” diyerek tahammül ediyorsunuz. Fakat, skora odaklı noktada bu zor. Geçtiğimiz zaman dilimi ile ilgili herkesin sorumlukları var. Herkes şapkasını önüne koyacak. Birlik olma, beraber olma, dayanışma zamanı. Trabnzonspor bu durumdan çıkar.”

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

reklam

Yanal: Herkes şapkasını önüne koyacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Arda-Terim krizine Barcelona da dahil oldu! Son dakika : G.Saray’da 100 milyon TL’lik hoca seçimi! Trabzonspor’dan sakatlık açıklaması Son dakika : F.Bahçe ve G.Saray’ın maçları ertelendi! Eski öğrencisinden Terim’i aşağılayan sözler! Son dakika : 19 yaşındaki yıldızı Manchester City’i ipten aldı!

FACEBOOK'TA BİZ

En son maç özetleri , şampiyonlar ligi özetleri , süper lig maç özetlerini uefa avrupa ligi özet ve sitemizden takip edebilirsiniz.

reklam

Maç özetleri

Maç özetleri , Şampiyonlar ligi özet , Süper lig özetleri - Tüm Hakları Saklıdır


Reklamı Kapat

Reklamı Kapat