Şekil renkleri

Metin renkleri


 
 

Yanal: Herkes şapkasını önüne koyacak

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Ersun Yanal’ın röportajdaki sözleri şu şekilde:

“Oyunun başından itibaren, kontrol bizde gibi gözükse de rakibin sert savunmasını geçemedik. Pozisyon da bulduk. Mutlak bir üstünlüğümüz var ama oyunun içindeki durağanlıklarda, aksiyonlarda eksik kaldık. Trabzonspor bu maçı kazanmalıydı.”

“OYUN ÇOK KESİLDİ, ÇOK DURDU”

“Oyun çok kesildi, çok durdu. Çok faul oldu. Oyun oynama akışı çok faullerle kesildi. Erken kartlar çıktı. Zorunlu değişikliklere gitmek kaldık. Dolayısıyla futbolun akışkanlığı olmadı. Duran toplar sonrasında kazanabileceğimiz goller vardı. Akan oyunda atabileceğimiz goller vardı.”

“HAKEM İLE OYUN ETKİLENDİ”

“Tartışılan pozisyonlar var. Hiç arzu etmesek de, konuşmak istemesek de hakem ile oyun oldukça etkilendi. Evet kaybettik. Zor dönemdeyiz. Bu oyuncularımız var ve bu oyuncular ile birlikte üstesinden gelebilecek donanıma da sahibiz. Bu süreçten geçeceğimize inanıyorum.”

“TRABZONSPOR, BU DURUMDAN ÇIKAR”

“Skor ile oyun birbirini tamamlamadı. Oyun olup skor olmadığında gelen eleştiriye, gelen baskıya “Oyun” diyerek tahammül ediyorsunuz. Fakat, skora odaklı noktada bu zor. Geçtiğimiz zaman dilimi ile ilgili herkesin sorumlukları var. Herkes şapkasını önüne koyacak. Birlik olma, beraber olma, dayanışma zamanı. Trabnzonspor bu durumdan çıkar.”

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.