Şekil renkleri

Metin renkleri


 
 

Türkiye Kupası fikstürü belli oldu!

2 ay önce
723 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 3. eleme turundaki karşılaşmaların programı şöyle:

25 Ekim Salı:

12.00 Pendikspor-Gençlerbirliği (Pendik)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Keçiörengücü (Seyrantepe)

14.00 Kızılcabölükspor-Kocaeli Birlikspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

14.00 Bandırmaspor-Sancaktepe Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

14.00 24Erzincanspor-Yeni Malatyaspor (13 Şubat Şehir)

16.30 Elazığspor-Ofspor (Elazığ Atatürk)

17.15 Gaziantepspor-Düzyurtspor (Kamil Ocak)

19.00 Çaykur Rizespor-Fethiyespor (Çaykur Didi)

21.00 Galatasaray-Dersimspor (Türk Telekom Arena)

26 Ekim Çarşamba:

12.00 İnegölspor-Sarıyer (İnegöl İlçe)

13.30 Gümüşhanespor-Konya Anadolu Selçukspor (Gümüşhane Yenişehir)

14.15 Çorum Belediyespor-Trabzonspor (Dr. Turhan Kılıçcıoğlu)

14.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Şanlıurfaspor (Necmi Kadıoğlu)

14.30 Kırklarelispor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Boluspor-Elaziz Belediyespor (Bolu Atatürk)

15.00 Samsunspor-Menemen Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)

15.00 Balıkesirspor-Darıca Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk)

15.00 Afjet Afyonspor-Ümraniyespor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

15.00 Sivasspor-BUGSAŞ Spor (Yeni 4 Eylül)

16.30 Akhisar Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Tuzlaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

21.00 Bursaspor-Yomraspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

27 Ekim Perşembe:

12.00 Fatih Karagümrük-Göztepe (Vefa)

13.30 Yeni Amasyaspor-Denizlispor (Amasya 12 Haziran)

14.30 Aydınspor 1923-Antalyaspor (Adnan Menderes)

18.30 Kasımpaşa-Kahramanmaraşspor (Recep Tayyip Erdoğan)

21.00 Kayserispor-Bucaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

sizlere www.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 3. eleme turundaki karşılaşmaların programı şöyle: 25 Ekim Salı: 12.00 Pendikspor-Gençlerbirliği (Pendik) 13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Keçiörengücü (Seyrantepe) 14.00 Kızılcabölükspor-Kocaeli Birlikspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 14.00 Bandırmaspor-Sancaktepe Belediyespor (Bandırma 17 Eylül) 14.00 24Erzincanspor-Yeni Malatyaspor (13 Şubat Şehir) 16.30 Elazığspor-Ofspor (Elazığ Atatürk) 17.15 Gaziantepspor-Düzyurtspor (Kamil Ocak) 19.00 Çaykur Rizespor-Fethiyespor (Çaykur Didi) 21.00 […]

Kullanıcı
Kanalda toplam 3876 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.