reklam
   
reklam 

Trump yerin dibine soktu! ‘O bir palyaço’

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

ABD ’de yapılan başkanlık seçiminde Hillary Clinton ’ı geçerek Beyaz Saray ’a oturan Donald Trump ’un zaferi, Arsenal Menajeri Arsene Wenger ’in uykularını kaçıracak gibi görünüyor. Arsenal taraftarı olarak bilinen Trump, tecrübeli çalıştırıcıyı geçtiğimiz Mart ayında yaptığı bir konuşmada adeta yerin dibine sokmuştu.

Wenger ’in takımı rezil ettiğini öne süren Trump, yönetime de bir teklifte bulunmuştu. O dönem Wenger ’in kovulması gerektiğinin altını çizen Trump “Ben gerçek bir Arsenal taraftarı olarak küçük takımlar tarafından ezilmemize dayanamıyorum. Wenger sanki kulüp kendisininmiş gibi kafasına estiğini yapıyor. O maskeli balodaki bir palyaço… Takım kum torbası haline geldi. Onun takımdan gitmesi için gerekirse gelecek 50 yıl tüm çalıştırıcıların ücretini ödemeye razıyım” demişti.

ABD başkanı seçilmeden önce yapılan bu konuşma, şimdilerde yeniden tartışılmaya başlandı. Artık daha güçlü ve sözü geçen bir lider olan Trump ’un, ilerleyen dönemlerde fanatik bir taraftarı olduğu Arsenal yönetimine baskı yapabileceği belirtiliyor.

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.