reklam
   
reklam 

Tişörtlü mankeni bile aldılar!

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Fenerbahçe ’de, Galatasaray derbisi sonrası skorbordda satışı duyurulan tişörtler rekor bir satış rakamına doğru gidiyor…

Derbi sonucundan emin olan sarı lacivertliler, Hello Kitty ile anlaşma yaptıkları gün karar verdikleri tişörtün çalışmasına o gün başladılar ve derbi sonuçlanır sonuçlanmaz da satışa sundular.

ÇOK BEĞENiLDi

Bu tişörtler 1 saat içinde 5 bin adet satış rakamına ulaşırken, Fenerium taleplere yanıt vermekte zorlandı. Hatta dolup taşan Fenerium mağazasında vitrindeki mankenin üzerinde olan tişört bile satıldı. Sarı lacivertli taraftarlar tarafından büyük ilgi gören ‘Sonucu Belli Derbiye Özel Hello Kitty ’ tişörtleri, yarından başlayarak tüm Türkiye ’deki Fenerium mağazalarında da satışta olacak.

1 saatte 5 bine ulaşan tişört satışının rekor kıracağı düşünülüyor. Tüm Türkiye ’deki Feneriumlarda satışa sürülecek özel tişörtler, Fenerbahçe taraftarları tarafından oldukça beğenildi.

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.