Terör destekçisi Almanlar iş başında!


teror destekcisi almanlar is basinda - Terör destekçisi Almanlar iş başında!

Sosyal medyada paylaştığı PKK yanlısı fotoğraflardan ötürü 5 yıl hapsi istenen Amedspor’lu futbolcu Deniz Naki’ye eski kulübü St.Pauli’den destek geldi. St Pauli kulübü Deniz Naki’ye açılan davaya destek için Naki yazılı formalarla sahaya çıktı. Tribünlerde ise Naki yazılı pankartlar açıldı.

teror destekcisi almanlar is basinda 57f760fdc13db - Terör destekçisi Almanlar iş başında!

Türk futbolcular rest çekti!

Bundesliga 2 ekiplerinden St. Pauli forması giyen Enver Cenk Şahin ve Ersin Zehir, Werder Bremen’le oynanacak hazırlık maçı öncesinde kulüplerine rest çekti. Türk futbolcuların bu restinin sebebi ise terör örgütü propagandası yapan futbolcu Deniz Naki’nin soyadıyla mücadeleye çıkacak olunması…

teror destekcisi almanlar is basinda 57f760fddc378 - Terör destekçisi Almanlar iş başında!

Kadrosunda iki Türk futbolcu bulunduran Alman kulübü, Werder Bremen’le oynanacak hazırlık maçı öncesinde sahaya Naki soy isimleriyle çıkma kararı aldı. Ancak Türk futbolcular Enver Cenk Şahin ve Ersin Zehir bu karara uymadı ve kendi soyadlarıyla mücadeleye çıkmak istedi.

teror destekcisi almanlar is basinda 57f760fe059a1 - Terör destekçisi Almanlar iş başında!

Kulübün resmi sosyal medya hesabı da Türk futbolcuların soy isimlerinin bu yüzden Naki olarak değiştirilemediğini açıkladı. Bu hareketin ardından bir çok futbolsever Enver Cenk Şahin ve Ersin Zehir’e destek mesajları attı.İşte St.Pauli’nin Werder Bremen maçı öncesi yaptığı uygulama ve Türk futbolcuların duruma tepkisi;

teror destekcisi almanlar is basinda 57f760fe189b9 - Terör destekçisi Almanlar iş başında!

İLİŞKİLİ HABERLER

Deniz Naki'nin hapsi isteniyor!
İKİNCİ LİG
2 GÜN ÖNCE
Deniz Naki’nin hapsi isteniyor!

sizlere www.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

Terör destekçisi Almanlar iş başında!

Free WordPress Themes