Soyunma odasındaki konuşmalar ortaya çıktı!


soyunma odasindaki konusmalar ortaya cikti - Soyunma odasındaki konuşmalar ortaya çıktı!

Milli Takımımız’ın 2018 Dünya Kupası elemelerindeki üçüncü maçında İzlanda’ya 2-0 yenilerek gruptan çıkma şansını azaltması tüm Türkiye’de büyük üzüntüye neden oldu.

Bu üzüntünün çok daha fazlası ise maçtan sonra soyunma odasında yaşanıyordu. Odada ‘çıt’ çıkmıyor, banklarda oturan futbolcular sabit gözlerle yere bakıyordu. Terim ise deyim yerindeyse burnundan soluyor ama yine de kimseye bir şey demiyordu.

MEHMET TOPAL: “DÜNYA KUPASI’NA GİDECEĞİZ”

Bu kahreden sessizlik bir süre sonra Mehmet Topal’ın sözleriyle son buldu. Kaptan başını kaldırıp Terim’e baktı ve şunları söyledi:

“Hocam daha hiçbir şey bitmedi. Bize inanın. Kalan maçlarda canımızı, kanımızı ortaya koyacağız ve Dünya Kupası’na gideceğiz”

HAKAN ÇALHANOĞLU: “ŞEREF SÖZÜ VERİYORUM”

Ardından Hakan Çalhanoğlu konuşmaya başladı. O da “Evet hocam. Bu takım Rusya’ya gidecek. Kendi adıma şeref sözü veriyorum” dedi. Ortamın havası bir anda değişti. Volkan Şen, Volkan Babacan ve Cenk Tosun da benzer ifadeler kullandı.

FATİH TERİM’DEN FUTBOLCULARA CEVAP

Fatih Terim’in kızgınlığı geçmişti. Önce futbolcularına tek tek baktı, sonra da babacan bir ses tonuyla “Ben size inanıyorum çocuklar. Hep inandım. Size Türkiye de inanıyor. Evet, bizim kim olduğumuzu dünya görecek” diye konuştu.

sizlere www.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

Soyunma odasındaki konuşmalar ortaya çıktı!

Free WordPress Themes