reklam
   
reklam 

Sergen Yalçın’dan derbi için ilginç tahmin

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Sergen Yalçın’ın derbi öncesindeki açıklamaları şu şekilde:

“FENERBAHÇE’NİN ÇOK AĞIR ÜSTÜNLÜĞÜ VAR”

”Fenerbahçe’nin çok ağır bir üstünlüğü var. Eski skorlara baktığımız zaman içeride Galatasaray’a karşı çok fazla galip geliyorlar.”

“SAKATLIKLAR F.BAHÇE’Yİ ETKİLEYECEK”
”Ancak, bu sezon nasıl olur? Fenerbahçe’nin 3-4 önemli futbolcusu sahada olamayacak. Bu sakatlıklar Fenerbahçe’yi olumsuz etkileyecek. Özellikle Lens, Mehmet Topal ve Ozan Tufan’ın olmayışı Fenerbahçe’yi zorlar.”
“GALATASARAY TATMİN ETMİYOR”

”Galatasaray’ın da oynadığı oyunlar çok tatmin etmiyor. Kazanıyorlar ama, oyunsal anlamda çok fazla bir şey vermiyorlar. ”

“KOLAY DEĞİL AMA FENERBAHÇE BİR ADIM ÖNDE”
”Her iki takım için de kolay bir maç olacağını düşünmüyorum. Fenerbahçe tabii ki Galatasaray’a karşı bir adım önde. Ben, her derbi için ev sahibi takımı bir adım önde görürüm.”

“SANKİ BİRAZ DEĞİŞİK MAÇ OLACAK”
”Ama bu maç sanki biraz değişik olacak gibi görünüyor. İki takımın da gol bulabileceği, zevkli bir maç olabilir.”

“G.SARAY’A DÖNEBİLİR, F.BAHÇE KAZANIR DEMEK ZOR
”Bu maç Galatasaray’a da dönebilir. Çok sıkıntılı bir maç. Fenerbahçe kolay kazanır demek çok zor. Çünkü Galatasaray’ın da iyi bir kadrosu var. Büyük maçları oynayabilecek tecrübede futbolcuları var. Maçın gidişatına göre sonuç her iki tarafa da dönebilir.”

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.