reklam
   
reklam 

Riekerink’ten takıma eleştiri

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

İşte Jan Olde Riekerink’in maç sonu yaptığı açıklamalar…

”İkinci yarıda gösterdiğimiz performansla irite oldum. Önümüzde iki önemli maçımız var. İkinci yarıda gösterdiğimiz performansı o maçlarda gösterirsek sıkıntı yaşarız. İlk yarıda daha iyi bir Galatasaray vardı. Maçtan önce Selçuk ile konuşmuştuk 45 dakika oynayacağı yönünde. Josue’yi ofansif orta saha gibi düşündük.’

”Yasin’in Lukas’a attığı pasla ikinci yarının başında bir pozisyon bulduk. Ancak ikinci yarıya bakıldığında herhalde bulduğumuz tek pozisyon buydu.”

JAN OLDE RIEKERINK’İ KIZDIRAN SORU

”Otorite boşluğu derken ne demek istiyorsunuz? Geçen haftada böyle bir soru gelmişti ve böyle bir şey olmadığını söylemiştim. Bu konunun otorite boşluğu ile ilgisi yok. Oyuncularım sahada iyi olmadıkları zaman, istedikleri performansı gösteremedikleri zaman tepki gösterebilirler.”

”Geniş bir kadromuz var ve böyle olunca da bazı arkadaşlarımız uzun süre forma bulamıyorlar. Forma giyince de hemen istedikleri performansı gösteremiyorlar.”

”Bana sorarsanız kupanın elemli ve tek maçlı olması daha heyecanlı olabilir. Kupa varsa böyle olsa daha heyecanlı olabilir. Bizim için çok kötü değil, forma bulamayan arkadaşlarımız forma giyebiliyor.”

”Mutlaka oyuncu da kötü oynadığımızdan sonra bunun farkında oluyorlar. Özellikle Fenerbahçe maçından sonra bunu hissettim. Biz her maçtan sonra değerlendirme yapıyoruz ama biz özür dileme olmadı. Biz bunları aramızda konuşuyoruz.”

TOLGA CİĞERCİ’NİN NEDEN OYNAMADIĞINI AÇIKLADI

”12 hafta oynandı ve son 7 seneye baktığımızda sadece bizden 2 sene önce bizden daha fazla puan toplanılmış. O dönemden sonra biz geliyoruz. O yüzden kötü bir başlangıç yapmadık. Trabzonspor ve Başakşehir maçları galibiyeti hak ettiğimiz maçlardı. Ama belirttiğim gibi genel istatistiklere bakıldığında topladığımız puanın kötü olmadığını düşünüyorum.”

”Fenerbahçe maçında ağrısı oluştu. O yüzden Tolga’nın durumu sakatlıktan kaynaklı bir problem. Şu an sadece koruma amaçlı kadroda bulunmuyor.”

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.