reklam
   
reklam 

Özbek tepki çeken sözlerine açıklık getirdi

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Dursun Özbek derbi öncesi dostluk mesajları verirken, ”Bizim beklentimiz Türkiye’nin bugünkü geçmiş olduğu dönemi dikkate alarak, barışın her sektörde ihtiyaç olduğu herkesin malumu. Spor da barışla birlikte güzel. Spor kulüplerinin üzerine düşen ihtiyaç olan ortamı sağlamak. Gerek Galatasaray, gerek Fenerbahçe yöneticileri ve taraftarlarıyla Türkiye’nin ihtiyacı olan resmi vermek zorunda. Her iki kulüp de Türkiye’ye mal olmuş kulüpler. Dostça bir derbi olacağından kuşkum yok. Ben de orada olacağım, katkı vermek için gidiyorum. Taraftarlarımız da dostluk adına bu derbiye katkı verecekler” dedi.

Geçtiğimiz gün ”Kadıköy’de sürpriz çıkabilir” sözleriyle tepki çeken Dursun Özbek, bu konuya da açıklık getirirken, ”Sürpriz ifade etmek istediğim anlaşıldığı gibi değildi. Bunun üstesinden geleceğimizi ifade etmek istedim. Kadıköy’de uzun süredir kazanamıyoruz. Kadıköy’e kazanmaya gidiyoruz, başka alternatifimiz yok. Sürpriz kelimesi belki yanlış anlaşıldı, ama niyetim oydu” dedi.

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink de kısa bir değerlendirme yaparken, ”Maçın gerginliğini, atmosferini hissediyoruz. Umuyoruz ki, pazar günü taraftarlarımıza bir galibiyet hediye edelim” şeklinde konuştu.

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.