CANLI MAÇ SONUÇLARI

Bray Wanderers0 - 0Finn HarpsDrogheda United0 - 0St PatricksUCD0 - 0Cabinteely FCWaterford United0 - 0Athlone TownAntwerp0 - 0AnderlechtVfL Bochum0 - 0St PauliChamois Niortais0 - 0AC AjaccioNimes Olympique0 - 0ReimsUS Orléans1 - 1NancyParis FC0 - 0Clermont
O çocuğun kimliği ortaya çıktı!

Robin van Persie, Akhisar ile oynanan maçta sol gözkapağından sakatlanmış ve soluğu Manisa Devlet Hastanesi ’nde almıştı.

Hastanenin acil servisinde yaşanan duygu dolu anları medyaya yansıdı. RvP, yaşadığı acıya rağmen, dövüldüğü için hastaneye getirilen bir çocuğa yakın ilgi gösterdi ve kendi derdini unutup onunla ilgilendi.

RvP, çocuğu teselli etmek için maçta giydiği formasını üzerinden çıkarıp kendisine hediye etti. Van Persie ’nin bu örnek davranışı, dünün en çok konuşulan haberlerinden biri oldu.

Ses getiren bu haberin ardından Türkiye ’nin merak ettiği o çocuk ortaya çıktı: Ömer Eşmekaya. Eşmekaya, Twitter ’dan hediye edilen formayla çektirdiği bir fotoğrafı paylaşarak, Van Persie ’nin hastanede yakın ilgi gösterdiği kişinin kendisi olduğunu açıkladı.

Kaynak: Fanatik

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

Yüklenme Tarihi : 09 Kasım 2016