Maradona barış maçında kavga çıkardı!


maradona baris macinda kavga cikardi - Maradona barış maçında kavga çıkardı!

“Barış İçin Birlik İçinde” adı verilen etkinlik, Roma Olimpiyat Stadı ’nda dün akşam gerçekleştirildi. Tüm geliri Ağustos ayında İtalya ’nın orta kesiminde meydana gelen depremin mağdurlarına bağışlanacak olan karşılaşmada, Maradona, Totti ve Ronaldinho ’nun yanı sıra, Mondragon, Cafu, Aldair, Burdisso, Candela, Taddei, Carbone, Antonio Di Natale, Aitor Karanka, Bizzarri, Zambrotta, Marquez, Sanchis, Abidal, Davids, Veron, Krkic, Kanoute, Aldair, Crespo gibi isimler de sahada yer aldı. 

Efsanevi futbolcu Maradona da Roma ’nın 40 yaşındaki kaptanı Totti de, 10 numaralı formayla sahaya çıktı. 80 dakika oynanan müsabaka, Totti ve Maradona ’nın takımının, Ronaldinho ’nun takımına 4-3 yenilmesiyle sonuçlandı.

maradona baris macinda kavga cikardi 57ff59ac91215 - Maradona barış maçında kavga çıkardı!

VERON ’A KÜFÜR ETTİ

Öte yandan Maradona ve Veron arasında barış maçına gölge düşüren bir gerginlik yaşandı. Maçın ilk yarısını bitiren düdüğün ardından Maradona, Veron ’un yanına giderek hararetli bir şekilde konuşmaya başladı. Daha sonra sinirlendiği gözlenen Maradona ’nın, Veron ’la konuşurken parmağını sallaması ve öfkeli bir şekilde sahadanayrılması dikkat çekti. Güvenlik görevlileri, sakinleştirmeye çalıştıkları Maradona ’yı soyunma odasına götürdü.

İki Arjantinli efsanenin neden tartıştıkları ise bilinmezken Maradona, maç sonunda gazetecilerin buna ilişkin sorusuna, “Veron ’la yaşadığımız aramızda kalacak. Çok hayran olduğum bir futbolcuya karşı konuşmak istemiyorum” diye yanıt verdi. Veron da bu konu hakkında konuşmayı reddetti.

La Gazzetta dello Sport ’un aktardığına göre, saha kenarında olanlar, Maradona ’nın net bir şekilde Veron ’a İspanyolca küfür ettiğine şahit oldu. Maçı izleyen Arjantinligazeteciler ise Maradona ’nın, Veron ’un bu organizasyonda yer almasını istemediğini öne sürdü. İki yıldız arasında, Veron ’un Arjantin Futbol Federasyonu ’ndaki görevinden ötürü Temmuz ayında da bir sürtüşme yaşandığı belirtildi.

sizlere www.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

Maradona barış maçında kavga çıkardı!

Free WordPress Themes