CANLI MAÇ SONUÇLARI

Legia Varşova0 - 0Korona KielceNew York City FC0 - 0Chicago FireLimerick0 - 0Sligo RoversLausanne3 - 3St. Gallen
Lionel Messi ve arkadaşlarından boykot

Lionel Messi önderliğindeki Arjantin Milli Takım futbolcuları, Kolombiya galibiyeti sonrası basın mensuplarını boykot etti.

3-0 kazandıkları maç sonrası basının karşısına takım halinde çıkan Arjantinli futbolcular adına konuşan Lionel Messi; “Bundan sonra basına konuşmayacağız. Sebebini siz çok iyi biliyorsunuz. Saygı sınırını aşan haberler yapıldı. Özellikle Lavezzi hakkında çok saygısız haberler yaptınız. Artık ciddileşme vakti. Kendinize çekidüzen vereceksiniz.” diye konuştu.

Yaşanan kayıplar sonrasında basın tarafından eleştirilmelerinin normal olduğunu belirten Messi; “Hepinizi bireysel olarak tanıyoruz. Bizim karşımızda konuşamayacağınız şeyleri gazetede haber yapıyorsunuz. Eleştirilmek normal ama kişisel yaşamlarımıza girerek eleştirilmeyi doğru bulmuyoruz. Eğer bunu şimdi durdurmazsak bir daha asla durduramayız.” sözlerini kullandı.

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

Yüklenme Tarihi : 16 Kasım 2016