Şekil renkleri

Metin renkleri


 
 
 
reklam 

‘Kerim Frei’yı transfer etmek istiyoruz!’

6 ay önce
143 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Beşiktaş’tan Kerim Frei’yı istediklerini açıklayan Altan, Visca içinse birçok teklif geldiğini ancak reddettiklerini söyledi.

Altan’ın açıklamaları şu şekilde:

“Kerim, hocamızın beğendiği ve tanıdığı bir oyuncu. Transferi şu an çok net değil. Transfer sezonu başlamadan önce değerlendirilecektir. Şartlar uygun olursa neden olmasın.”

Visca için 7.5 milyon euroyu reddettik

Geçen sene Visca için çok ciddi teklifler gördük. Başkanımız hedefe gittiğimiz için ‘Visca bizim için önemli’ dedi ve onun kalmasını uygun gördü. Sözleşmesi de zaten 2020’ye kadar uzatılmıştı. Visca için önce alıcı olması lazım, sonrası zaten değerlendirilecektir. Önemli olan bizim belirlediğimiz ederin karşı taraftan kabul görmesi. Edin Visca için Espanyol, Sevilla, Suudi Arabistan teklifler geldi. Al Hilal 7.5 milyon euro + bonus teklif etmişti ama başkanımız oyuncu daha genç ve bize gerektiği için satmayı uygun görmedi. Bu oyuncuyu satınca bu şartlarda oyuncu bulmamız lazım. Oyuncuları genellikle Avrupa’da marka değerinin iyi olduğu liglere vermek istiyoruz.”

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

reklam
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.