reklam
   
reklam 

İlk kez konuştu: Takım arkadaşım bana bunu yapamaz

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Galatasaraylı Selçuk İnan, Fenerbahçe maçı sırasında ve sonrasında yaşananlarla ilgili bir basın toplantısı düzenledi.

İşte Selçuk’un açıklamalarından satır başları;

Arkadaşlarımın arkamdan konuştuğuyla ilgili bilgim yok. Hiçbir arkadaşım arkamdan konuşmaz. Galatasaray’da bunlar olmaz. Ben geldiğimden beri 5 yılda 10 kupa kazandı bu takım. Benim olduğum süreçte hiç kimse arkadaşını satmadı, satmayacak. 

“Sneijder beni kastetmemiştir”

“Sneijder ile 4 yıldır kupalar kazanıyoruz. Birbirimize saygımız var. Beni kastederek bir şey söyleyeceğini sanmıyorum. Sneijder’in Başakşehir maçı sonrası kastettiği kişinin hakem olduğunu düşünüyorum. Takım arkadaşım bana bunu yapamaz. “

“Ayhan hocaya serzenişte bulundum”

“Ben Galatasaray’ın kaptanıyım. Hayatımda hiç kimseye saygısızlık yapmadım. Bu benim karakterim, duruşum. Derbide çok oynamak istiyordum. Sonuna kadar da ısındım ama hocamız beni oyuna almadı. Ayhan hocaya serzenişte bulundum. Ayhan hocaya, ‘Keşke beni oyuna alsaydınız’ dedim. Eski takım arkadaşım olduğu için bu kadar nazım olduğunu düşündüm. Soyunma odasında da kişisel bir sorun yaşadık. Fakat bunu çözdük. Aslolan Galatasaray’dır.”

“Keşke gruplaşma olsa da…”

Takımda önceden bir gruplaşma var diyordunuz. Keşke eskisi gibi bir gruplaşma olsa da yine 5 yılda 10 kupa kazansak. Sosyal medyadan pek anlamam. Algı nasıl yaratılır bunları bilmem. Benim işim futbol oynamak. Hasta olduğumda da maça çıktım.

“Sabri’yle aramda problem yok”

Kaptanlığın Sabri Sarıoğlu’dan alınıp kendisine verilmesiyle alakalı olarak Sabri’yle arasında bir sorun olup olmadığı sorulan Selçuk İnan, “Benim hayatımda kimseyle sorunum olmadı. Hiçbir zaman kimseye kin tutmadım. Kaptanları hocalar yöneticiler belirler. Bizim işimiz futbol oynamak. Duruşumla, şerefimle bu görevi laikiyle yaptığımı düşünüyorum.” dedi.

“Derbide yedek kalmayı beklemiyordum”

“Tecrübem ve kaptan olarak Fenerbahçe maçında oynamayı bekliyordum. Ama hocanın kararına saygı duyuyorum. Orada olmam gerektiğini düşünmüştüm. Benim yerime başka bir takım arkadaşım oynadı. Ona da saygı duydum. Ama belirttiğim gibi yedek kalmayı beklemiyordum.”

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.