CANLI MAÇ SONUÇLARI

Hamzaoğlu bombaladı! ‘Bu zihniyet yüzünden…’

Bursaspor, Galatasaray’a 3-1 yenildi, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu hedefteki adam ilan edildi. Oyuncu seçimi, Kubilay’ın attığı golden sonra ekranlara yansıyan görüntüsü ve yaptığı değişikliklerle eleştirilerin odak noktası haline gelen genç teknik adam, merak edilen tüm konularla ilgili konuştu.

BENDEN MUTLUSU OLMAYACAKTI

Hamza Hamzaoğlu, “İstanbul’da kazansaydık benden mutlusu olmayacaktı. Ama başaramadık. 19 yaşındaki Kubilay’ı Fenerbahçe maçında oynattığımız, Galatasaray maçına ilk 11’de çıkardığımız, Türk futboluna yeni bir değer kazandırmaya çalıştığımız konuşulmuyor ama gole sevinip sevinmediğimiz gündem oluyor. ‘Ben sevinmez miyim Kubilay’ın golüne. Bakın Kubilay golden sonra kime koşmuş, sevincini kimle paylaşmış” dedi.

CEVABIM SEZON SONUNDA

“Bu zihniyet amacına ulaşamayacak” sözleriyle açıklamalarını sürdüren Hamza Hamzaoğlu, “Hiç merak etmesinler. Onlara cevabı sezon sonunda vereceğim. Türk futbolu da bunlardan kaybetti. Dün Bilal’e de ihtiyacımız vardı. Ama Bilal de bu zihniyet yüzünden zarar gördü. Bu bütçelerle, bu mütevazı kadroyla kulübü ekonomik anlamda düzlüğe çıkarmaya çalışmamız görmezden geliniyor ve biz en çok ona üzülüyoruz” ifadelerini kullandı.

ASLA PES ETMEYECEĞİZ

Hamzaoğlu, “Her konuda eleştiriyorlar. Ama zararı Bursaspor görüyor ondan haberleri yok. Harun dün gol yedi, Jorquera bu kez atamadı. Harun gol yemediğinde Jorquera attığında ‘sihirli değnek, şans’ deniliyordu. Futbolda bunlar hep olacak. Biz sezon başında ‘Her maçımızı kazanacağız’ diye birine söz verdik de onu mu yerine getirmedik. Unutulmasın, bu takım sezon sonunda koyduğu hedefe ulaşacak. Eleştiriler olsa da olmasa da biz asla pes etmeyeceğiz” diye konuştu.

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

Yüklenme Tarihi : 27 Kasım 2016