CANLI MAÇ SONUÇLARI

Montreal Impact0 - 0FC DallasColumbus Crew SC0 - 0Philadelphia UnionNew England Revolution0 - 0Los Angeles GalaxyFlamengo1 - 1CoritibaCRB0 - 0GuaraniLobos BUAP2 - 2Santos LagunaClub America0 - 0Queretaro
Gap Arena’nın elektriği borçtan kesildi

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. görevlileri, bugün Paşabağı Mahallesi ’nde bulunan 30 bin seyirci kapasiteli GAP Arena Stadyumu’nun trafo merkezindeki şarteli indirerek elektriğini kesti. Biriken borcun ödenmemesi gerekçesiyle kulübe daha önce tebligatla uyarıda bulunulduğunu ifade eden DEDAŞ görevlileri, ödeme yapılmayınca elektriği kesmek zorunda olduklarını belirttiler.

Stadyum kompleksinde bulunan ve aynı şebekeyi kullanan İl ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü binasının da elektrikleri kesildi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevlileri, çalışmalarını ve işlemlerini aksatmamak için jeneratör kullanmaya başladı. 

Şanlıurfaspor yöneticileri ise elektrik kesintisine ilişkin sorulara cevap vermedi.

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

Yüklenme Tarihi : 15 Kasım 2016