FIFA’dan Türk ekibine transfer yasağı uyarısı!


fifadan turk ekibine transfer yasagi uyarisi - FIFA'dan Türk ekibine transfer yasağı uyarısı!

FIFA’nın Karşıyaka’ya verdiği iki dönemi kapsayan transfer yasağının ardından, bir Türk takımının daha aynı tehlikeye çok yakın olduğu ortaya çıktı. TFF 1. Lig ekibi Denizlispor’un eski futbolcusu Daniel Dimov’un FIFA nezdinde açtığı dava sonuçlandı.

30 gün mühlet verdi, süre dolmak üzere

Alacaklarını almak isteyen oyuncunun şikayetini karara bağlayan ve kendisini haklı bulan FIFA, yeşil-siyahlı ekibin futbolcusuna olan borcunu 30 gün içinde ödemesine hükmetti. Yaklaşık 70 bin euro civarında olduğu tahmin edilen miktarın bu süre içerisinde yatırılmaması durumunda Denizlispor’a transfer yasağı konacağı, bunun iki transfer dönemini kapsayacağı tebliğ edildi.

Kulüp kriz masası kurdu

Daha önceki dönemlerde de transfer yasağı ile karşı karşıya kalan Denizlispor’un, kulübün içinde bulunduğu sıkıntılı mali durumu aşmak için kriz masası kurduğu belirtildi. FIFA’nın tanıdığı 30 günlük sürenin, dolmak üzere olduğuna dikkat çekildi.

sizlere www.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

FIFA’dan Türk ekibine transfer yasağı uyarısı!

Free WordPress Themes