reklam
   
reklam 

FIBA’dan Fenerbahçe’ye ceza!

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

2010-2015 yılları arasında Fenerbahçe ’de forma giyen Amerikalı oyuncu Angel McCoughtry ile Fenerbahçe arasındaki dava karara bağlandı. 30 yaşındaki oyuncu, Sarı-Lacivertlilerden olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra alacakları konusunda FIBA ’ya başvuracağını da belirtmişti. Sarı-Lacivertli kulüp, ödenmeyen maaş ve bonuslar için 275 bin dolar ödemeye mahkum edildi. Ayrıca avukat ve tahkim masrafları için toplam 19 bin Euro ’luk ücreti de Fenerbahçe karşılayacak.

TEHDİT EDİLDİĞİNİ İDDİA ETMİŞTİ

Angel McCoughtry ayrılırken Fenerbahçe ’nin bazı şartları yerine getirmediği söylemişti. Ayrıldıktan sonra Instagram ’da kız arkadaşıyla birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan McCoughtry, eşcinsel ilişkisi nedeniyle yaşadığı zorluklardan bahsedip bu konuda Sarı-Lacivertliler ile anlaşmazlıklar yaşadığını söylemişti.

30 yaşındaki oyuncu Fenerbahçe ’nin önce kendisinden bu ilişkiyi yalanlamasını istediği eğer yapmazsa da takımdan gönderileceği konusunda tehdit edildiğini iddia etmişti.

(basketball.com.tr)

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.