Emre Belözoğlu’nun hediyesi dudak uçuklattı!


emre belozoglunun hediyesi dudak ucuklatti - Emre Belözoğlu'nun hediyesi dudak uçuklattı!

1 ay önce ABD ’de kızları Nil ’i kucağına alan Buse Terim- Volkan Bahçekapılı çiftine pahalı hediye! Çift, ilk kez çocuk sahibi olmanın mutluluğunu yaşarken Bahçekapılı, eşi Buse Terim ’e doğum hediyesi olarak 310 bin euro değerinde Mercedes marka bir araç hediye etmişti. Bunun ardından Terim ’e ikinci bir hediye ise Volkan Bahçekapılı ’nın kuzeni Emre Belözoğlu ’ndan geldi. Ailesine olan düşkünlüğüyle bilinen Belözoğlu’nun 7 ay önce Sapphire Rezidans’taki dairesine taşınan Bahçekapılı çiftine, doğum hediyesi olarak evini verdiği iddia edildi.

emre belozoglunun hediyesi dudak ucuklatti 5835468de8104 - Emre Belözoğlu'nun hediyesi dudak uçuklattı!

KUZENDEN LÜKS DAİRE

Cömert davranışıyla ikilinin heyecanına ortak olan Belözoğlu’nun evinin fiyatı da dudak uçuklatan cinstendi. Fiyatları 1 milyon dolardan başlayıp 7 milyon dolara kadar yükselen rezidanstaki dairesini doğum sonrası ABD’den dönen çifte veren futbolcunun evinin bulunduğu sitede birçok ünlü ismin de dairesi bulunuyor. 

Kaynak: Vatan

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

Emre Belözoğlu’nun hediyesi dudak uçuklattı!

Free WordPress Themes