Düşen uçak pilotu için tatsız tesadüf! Babası da..


dusen ucak pilotu icin tatsiz tesaduf babasi da - Düşen uçak pilotu için tatsız tesadüf! Babası da..

Chapecoense takımını Sudamericana Kupası finaline taşıyan, Medellin’e yakın bir noktada elektrik arızası vererek dağlık bir alana düşen uçakla ilgili ilginç bir hikaye daha ortaya çıktı.

Bolivya’nın Lamia hava şirketine ait CP-2933 isimli uçağını kullanan ve kazada hayatını kaybeden pilot Miguel ‘Micky’ Quiroga‘nın babasının da uçak pilotu olduğu yine bir uçak kazasında hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Babası Eduardo Quiroga‘yı uçak kazasında bebek yaşta kaybeden Micky Quiroga’nın havacılığa her zaman ilgi duyduğu, orduda hava kuvvetlerinde hizmet verdikten sonra özel havacılığa yönelerek pilot olduğu yakınları tarafından anlatıldı.

dusen ucak pilotu icin tatsiz tesaduf babasi da 583ed06734464 - Düşen uçak pilotu için tatsız tesadüf! Babası da..

YAKITI BOŞALTARAK PATLAMA İHTİMALİNİ ÖNLEMİŞ

Kaza yeri yakınlarındaki La Ceja kasabasının belediye başkanı Elkin Ospina dün yaptığı açıklamada, “Uçağın yakıtı bitmiş gibi duruyor” iddiasında bulunmuştu. Yapılan araştırmalar sonucu yakıtın pilot Quiroga tarafından hızlıca tüketildiği bu sebeple de uçağın düşeceğini anlayan pilotun havada patlamaya engel olduğu öne sürüldü. Bolivyalı Pilot Quiroga bu tavrı sebebiyle 6 kişinin kurtulmasına olanak verdiği için ‘Süper kahraman’ olarak nitelendirildi.

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

Düşen uçak pilotu için tatsız tesadüf! Babası da..

Free WordPress Themes