reklam
   
reklam 

Dursun Özbek-Selçuk zirvesinde neler oldu?

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Galatasaray ’da Fenerbahçe derbisinin ardından, takım kaptanı Selçuk İnan ve yardımcı antrenör Ayhan Akman arasında yaşanan kavga, dün sabah Florya ’da yapılan toplantıyla zorla da olsa tatlıya bağlandı.

Özür diletilen Selçuk, dünkü antrenmana katıldı.

Derbi maçında önce yedek bırakılan ardından da oyuna alınmayınca bu duruma tepki göstererek Ayhan Akman ile kavga eden Selçuk, kendisine verilen bir günlük izinin ardından sabahın erken saatlerinde Florya ’ya gelerek önce başkan Dursun Özbek ile ardından da Ayhan Akman ’la görüştü.

“Galatasaray kaptanına yakışmaz”

Önceki gün kadro dışı bırakılması gündeme gelen ancak taraftarların sosyal medyada bu duruma yoğun tepki göstermesiyle bu kararı uygulayamayan yöneticiler, tekrar antrenmana çıkması istenen Selçuk ’a, Akman ’dan özür dilemesini şart koştu.

Başkan Dursun Özbek, Selçuk ’la yaptığı görüşmede şu sözlerle sert bir uyarıda bulundu: 

Artık takımda kriz istemiyorum. Bu işi çözün. Ayhan, kulübede kendisine dönüp küfrettiğini söylüyor. G.Saray kaptanına küfür yakışmaz. Özür dileyip bu olayı tatlıya bağlayın. Herkes sorumluluğunun bilincinde hareket etsin. Yaşananlar çok üzücü. Benim hiç istemediğim, tasvip etmediğim olaylar. Bir kaptan olarak senin örnek olman gerekir. Bir daha böyle bir görüntüyle karşılaşmak istemiyorum

Kadro dışı kalmak istemeyen Selçuk, derbide oyuna sürülmeyince hayal kırıklığı yaşadığı ve bu yüzden sinirlenip böyle bir tepki verdiğini belirtip geri adım attı. Kaptan daha sonra Ayhan Akman ’dan da özür diledi ve yaşanan kriz şimdilik sona erdi. 
Dünkü idmana katılan Selçuk ’a, Riekerink ’in raporu doğrultusunda para cezası verilebileceği öğrenildi.

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.