reklam
   
reklam 

Derbi sonrası F.Bahçe’ye şok! Satışlar durduruldu!

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Galatasaray maçında yaşanan kötü tezahürat ve tribün olayları sebebiyle PFDK’ya sevk edilen Fenerbahçe, Beşiktaş maçı için bilet satışını durdurdu.

Kulüpten yapılan açıklamada PFDK kararına kadar hak kaybı yaşanmaması için satışların durdurulduğu belirtildi.

İşte Fenerbahçe’nin açıklaması:

20.11.2016 tarihinde stadımızda oynanan Fenerbahçe – Galatasaray müsabakası sonrasında kulübümüz “Çirkin ve kötü tezahürat” sebebiyle Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Kurulu tarafından, Futbol Disiplin Talimatı’nın 53.maddesi tahtında PFDK’ya sevk edilmiştir.

Hukuk Kurulumuz, konuyla ilgili gerekli yazılı savunmayı yapacak olmakla birlikte, PFDK’nın vereceği karara kadar Fenerbahçe – Beşiktaş maçının bilet satışı durdurulmuştur.

PFDK’nın vereceği karar sonrasında kulübümüz tarafından bilet satışı hususunda yeni açıklama yapılacaktır. Bu ana kadar bilet satın alan taraftarlarımız, verilecek karar sonrasında herhangi bir hak kaybına uğramayacak, duruma uygun şekilde gerekirse Passolig kartlarına geri yükleme yapılacaktır.

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.