reklam
   
reklam 

Demirören’den Terim ve Arda’ya uyarı!

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve Arda Turan’a yönetici arkadaşları aracılığıyla haber gönderen Yıldırım Demirören’in, “Bu konunun uzatılması, sağda solda konuşulmaya devam etmesinin kimseye faydası olmaz. Aksine Milli Takım’a zarar verir. Yaşandı, bitti. Bu yüzden konuyla ilgili basın toplantılarında ya da farklı platformlarda sorular geldiğinde, çok fazla konuşmamak en doğrusu. Aile içinde bu tür şeyler olur. Geçmişe takılmamak, geleceğe bakmak lazım” dediği öğrenildi.

“SÖZ KONUSU AY-YILDIZLI FORMAYSA…”

Yaşanan krizin, Milli Takım’daki herkesi etkilediğini, artık suların durulması gerektiğinin altını çizen Demirören’in, “Tek ortak payda, Milli Takım… Söz konusu Ay-Yıldızlı formaysa gerisi teferruattır… Her şey geride kalır. Bu yüzden tekrar tekrar başa dönmek, bu konularda yorum yapmak anlamsız. Sizden ricam bu konunun sonsuza kadar kapanması… Herkesin tüm tartışmaların uzağında Dünya Kupası’na gitmemize odaklanması” diyerek çağrıda bulunduğu ifade edildi.

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.