reklam
   
reklam 

Demirkol: Bu sadece tespit değil resmen tehdit

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Mehmet Demirkol Galatasaray’ın en büyük sorununun Riekerink değil, Selçuk, Sabri ve Sneijder üçlüsü olduğunu söylerken ilginç bir ifade kullandı.

İŞTE DEMİRKOL’UN AÇIKLAMALARI:

“Riekerink’in takımı yönetemediğini bizzat yönetim biliyor. Çünkü takım yaptırıyorlar. Riekerink takımı yönetemiyor. Kimi oynatacağını yönetim söylüyor. Fatih Terim’e diyebilir misin? Sorun bu.

Bursaspor maçında olası kötü sonuç sonrası Riekerink göreve devam edemez. Başka ihtimal yok. Riekerink ayrılacak derken üzülerek söylüyorum bunu. Çünkü gerçekten beyefendi insan. Buradaki sorun Selçuk, Sneijder ve Sabri’nin aralarında yaşadıkları. ‘Hepiniz gideceksiniz” çok enteresan bir laf. Çünkü bu sadece tespit değil resmen tehdit de…

Beşiktaş, Benfica maçında, Napoli maçından daha zayıf gözükebilir ama ben bundan sıkılmam. Napoli pozisyona girdi, atamadı. Beşiktaş girdi, attı. Benfica maçı öyle değil. Tam kadro geliyorlar buraya 

Tosic’in sakatlığı beni endişelendiriyor. Tam olarak hazır değilse sıkıntı olabilir. Beşiktaş’ta bu akşam stoperler dışında o bölgede en iyi oynayacak oyuncu Andreas Beck. 1-0 olsun bizim olsun”

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.