CANLI MAÇ SONUÇLARI

CRB0 - 0GuaraniClub America0 - 0QueretaroLibertad0 - 0Rubio Nu
Chelsea’den Fenerbahçe’ye! Anlaşma tamam

Fenerbahçe, Chelsea’nin İspanyol yıldızı Cesc Fabregas’ın transferini yüzde 50 oranında bitirdi. 29 yaşındaki orta saha, İngiliz takımından yıllık 8.8 milyon pound alıyor. Fenerbahçe, Chelsea’ye “Sezonun ikinci yarısındaki alacakları karşılığında Fabregas’ı bize kiralayın” dedi.

Bu anlaşmayla Chelsea, 4.4 milyon poundluk mali yükten kurtuluyor ve Fabregas da oynayabileceği bir takıma geliyor. Chelsea kiralama bedeli ödenmeden Fabregas’ın kiralanmasına sıcak bakıyor.

VAN PERSIE FABREGAS’I AYARLAYABİLİR

Geriye Fabregas’ın ikna edilmesini içeren yüzde 50’lik kısım kaldı. Bu noktada devreye Robin Van Persie giriyor. Fabregas ile RVP, Arsenal’de birlikte oynadı. Aralarından su sızmıyordu. Fabregas, Van Persie faktörü nedeniyle Fenerbahçe’ye sıcak bakabilir. Hollandalı yıldızın gerekirse Fabregas’a Fenerbahçe için olumlu referans vermesi bekleniyor.

FABREGAS’A MİLAN VE WEST HAM DA TALİP

Ancak devrede F.Bahçe dışında kulüpler de var. Milan ile Slaven Bilic’in takımı West Ham da Fabregas’ı kadrolarına katmak istiyor. Fabregas, “Chelsea’de kalıp savaşacağım” diyor ama Matic ve Kante’yi geçip forma giyme ihtimali oldukça zayıf.

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

Yüklenme Tarihi : 11 Kasım 2016