CANLI MAÇ SONUÇLARI

Chapecoense’ye dev yardım!

Futbol dünyasını derinden sarsan Chapecoense uçak kazasının ardından Brezilya ebikine destek yağmaya devam ediyor.

Brezilya’nın en üst ligi Serie A’da yer alan tüm kulüpler, Chapecoense’nin önümüzdeki 3 sezon boyunca küme düşme hattında yer alsa bile alt lige düşürülmemesi için federasyona resmi başvuru yaptılar. Yapılan açıklamada, Chapocoense’nin ligi küme düşme sıralaması içinde bitirse bile bir üst sırada yer alan takımın düşmesini teklif ettiler. 

Ayrıca tüm Brezilya kulüpleri, Chapecoense’ye 2017 boyunca istedikleri taktirde bedelsiz olarak oyuncularını da kiralayacaklarını belirtti.

PSG’DEN 40 MİLYON AVROLUK YARDIM AÇIKLAMASI

Fransız basını, Paris Saint-Germain’in Brezilya kulübüne 40 milyon euro bağış yapma talebi olduğunu yazmıştı.

Fransa’nın en büyük gazetelerinden Le Figaro, bu söylentiler üzerine Paris Saint-Germain ile temasa geçtiğini ve basın yetkilileri ile konuştuğunu öne sürdü. Paris Saint-Germainli yetkililer, sözlü olarak yaptığı açıklamada, “Bu haberler söylentiden ibaret.” dedi.

Paris Saint-Germain kulübü yönetimi ve futbolcularının bu olaya içtenlikle üzüldüğü belirtilirken, “Chapocense Takım olarak bu olaydan duyduğumuz üzüntüyü, antrenman öncesi 1 dakikalık saygı duruşu ile gösterdik. Ayrıca, Angers ile oynayacağımız kupa maçında da 1 dakikalık saygı duruşu olacak.” ifadeleri kullanıldı.

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

Yüklenme Tarihi : 30 Kasım 2016