Bruma: Beşiktaş’a karşı kazanmak istiyorsanız…


bruma besiktasa karsi kazanmak istiyorsaniz - Bruma: Beşiktaş'a karşı kazanmak istiyorsanız...

Galatasaray’ın genç yıldızı Bruma, Beşiktaş taraftarlarına hayran kaldığını söyledi. Portekiz’in önde gelen spor gazetelerinden A Bola’ya konuşan Bruma, Benfica’nın Beşiktaş tribünlerinden kesinlikle etkileneceğini açıklarken, taraftarların çıkartacağı yüksek ses nedeniyle Portekiz kulübünü uyardı.

”Benfica kesinlikle taraftarlardan etkilenecek. Çıkardıkları sesten kaçamazsınız. Sanki kulaklık gibiler. O sesten kurtulamazsınız, susmuyorlar!” diyen genç yıldız, Benfica’nın maçı kazanabileceğini, ama bunun oldukça zor olduğunu söyledi.

Bruma, Beşiktaş’ın çok iyi bir takım olduğunu belirtirken, ”Benfica, tabii ki yenebilir. Maça çok iyi odaklanmanız gerekiyor. Beşiktaş, harika futbolculara sahip ve ne zaman, ne yapacakları belli olmuyor. Benfica, maçın her anında dikkatli olmak zorunda. Beşiktaş’a karşı kazanmak istiyorsanız %300 ile oynamanız gerekiyor.” sözlerini kullandı.

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

Bruma: Beşiktaş’a karşı kazanmak istiyorsanız…

Free WordPress Themes