reklam
   
reklam 

Beşiktaş’ın teklifi ortaya çıktı!

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Galatasaray ’dan ayrıldıktan sonra kariyerine Çin Süper Ligi takımlarından Beijing Guoan ’da devam eden Burak Yılmaz ’ın adı, son dönemde Beşiktaş ’la anılmıştı. Siyah-Beyazlılar ’ın hocası Şenol Güneş, Trabzonspor ’da da birlikte çalıştığı Burak ’ı istediğini yönetime iletti.

Bu konudaki raporunu da başta Başkan Fikret Orman olmak üzere yöneticilere ileten Güneş, bir an önce harekete geçilmesi gerektiğini vurguladı. Çin Ligi ’nin sona ermesi ve yeni sezonun Mart başında start alacak olması sebebiyle Kartal, Beijing ’i, 6 aylık bir kiralık anlaşmasına ikna etmeye çalışacak. Öncelikli olarak Burak ’ın menaceriyle temasa geçip, bir maliyet çıkarılmasını isteyen Beşiktaş, uygun bir ücretle bu işte mutlu sona ulaşmayı hedefliyor. 

Türkiye özlemi var

Çin temsilcisinden yıllık 8 milyon Euro (28.632.800 TL) alan Burak ’ın, sadece 6 aylık maaşını yani 4 milyon Euro ’yu (14.316.400 TL) vermeyi planlayan Başkan Orman, yüksek bir kiralama bedeli ödemeye ise sıcak bakmıyor. Çin kulübüne önümüzdeki günlerde bu teklifin iletileceği belirlendi. Oradan gelecek cevaba göre de yeni bir formül bulunup, yıldız golcünün Beşiktaş ’a gelme ihtimalinin artırılması bekleniyor.

31 yaşındaki milli futbolcunun da, Türkiye özlemi sebebiyle kısa süreli de olsa buraya gelmek ve onun bu noktaya gelmesinde payı büyük olan Güneş ’le tekrar çalışmak istediği ifade edildi.      

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.