reklam
   
reklam 

Beşiktaş’ın geri dönüşü Portekiz basınında

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Portekiz basınında yer alan haberlerde, UEFA Şampiyonlar Ligi ’nde deplasmanda 3-0 öne geçtiği maçta Beşiktaş ile 3-3 berabere kalan Benfica ’nın, önemli bir avantajı kaçırdığı ifade edildi.

Maçla ilgili Portekiz basınının internet sitelerinde yer alan değerlendirmelerde, Benfica ’nın İstanbul ’da inanılmaz bir fırsattan yararlanamadığı vurgulandı.

Spor gazetelerinden Abola ’nın internet sitesinde, “Benfica, mükemmel bir fırsatı kaçırdı. 3 gollük avantajını kaybedip Türkiye ’de berabere kaldı.” ifadeleri yer aldı.

Record gazetesi de “Benfica 3-0 kazanırken ikinci yarı uyudu ve Beşiktaş ’ın maçı berabere bitirmesine izin verdi. Kartallar, Şampiyonlar Ligi ’nde gruptan çıkmayı garantileme fırsatını kaçırdı.” değerlendirmesini yaptı.

Diario do Noticas gazetesi “Benfica 3-0 kazanırken, Beşiktaş ’ın son dakikalarda beraberliği yakalamasına müsaade etti. İlk yarıdaki 3-0 ’lık avantajla gruptan çıkmayı garantileyen Benfica, 3-3 ’lük maç sonucunun ardından iki hafta sonra Napoli ’ye karşı kazanmak zorunda kaldı.” yorumunda bulundu.

Publico gazetesi ise “Kartallar, Türkiye ’de beraberliğe razı oldu.” ifadesini başlığına çıkardı.

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.