Bayrampaşa Arda Turan için ayağa kalktı!


bayrampasa arda turan icin ayaga kalkti - Bayrampaşa Arda Turan için ayağa kalktı!

Son günlerle spor medyasının gündemini en çok meşgul eden konulardan biri olan Arda Turan ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim arasında yaşanan krize Bayrampaşalılar ve Bayrampaşasporlu taraftarlar sessiz kalmadı.

Çıktığı her platformda Bayrampaşalı olduğunu büyük bir gururla dile getiren milli futbolcu Arda Turan ’a kendi semtinden tam destek geldi.

bayrampasa arda turan icin ayaga kalkti 57ff8d9063d41 - Bayrampaşa Arda Turan için ayağa kalktı!

Bayrampaşa Taraftarlar Derneği, astıkları pankartlarla milli futbolcuya destek oldular.
Bayrampaşa ’nın yetiştirdiği en kariyerli sporcu konumunda bulunan Arda için taraftarlar, Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı ’nın yanına ve ilçenin çeşitli yerlerine “Bayrampaşa ’nın çocuğu Arda Turan ’ı milli takımda görmek istiyoruz” yazılı pankartı asarak tepkilerini ortaya koydu.

Arda Turan ’ın milli takıma alınmamasından dolayı duydukları rahatsızlığı ifade eden Bayrampaşalı taraftarlar ile ilçe esnafı; “Arda bizim kendi evladımız. Bayrampaşa ’nın tanınmasında çok önemli katkıları var. Onu her zaman iyi yerlerde görmek istiyoruz. Barcelona ’da oynayan ve çok formda olan bir futbolcu en kritik maçlarda milli takıma nasıl alınmaz aklımız almıyor. Fatih Terim bu hatasından dönmelidir” şeklinde konuştular.

sizlere www.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

Bayrampaşa Arda Turan için ayağa kalktı!

Free WordPress Themes