Avcı Avrupa Ligi için İddialı


Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, UEFA Şampiyonlar Ligi’ndeki Sevilla beraberliği sonrasında kısa bir değerlendirme yaptı.

İşte Abdullah Avcı’nın maç sonundaki sözleri…

”Öncelikle oyuncularıma teşekkür ediyorum. Sonuna kadar zorlayacağımızı söylemiştim. Bugün çok değerli bir takımla oynadık. Maçın ilk 25 dakikasında yüzde 65 topa sahip olmuşuz. Sevilla, Barcelona’dan sonra İspanya’da topa en çok sahip olan takım. Detaylarla maç kazanırsın, detaylarla maç kaybedersin. Bugün Sevilla takımına geçiş pozisyonundan gol verdik. Sonuna kadar zorladık. Oyuncularımız buna inandı. Emre’nin şutu gol olsa belki turu geçip dönecektir. Sonuna kadar zorladık. Bugünkü sonucun bize olumlu yansıyacağını düşünüyorum. Sevilla seyircisi bizi alkışlayarak izliyorsa bu çok önemli bir duygu. Bugün aldığımız puan ülke adına da çok önemli. Harika bir geceydi. Şimdi lige döneceğiz.”

”Şimdi lige konsantre olacağız. Cuma kuralar çekilecek, kuralardan sonra daha net bir yorum yapabiliriz. Ama her oyunun stratejisi farklı olacaktır. Brugge ve Sevilla maçları bize şunu gösterdi, Avcı Avrupa Ligi için İddialı iyi şeyler yapabiliriz, açıklamasında bulundu.

Avcı Avrupa Ligi için İddialı

Free WordPress Themes