reklam
   
reklam 

Advocaat’ın sırrı ortaya çıktı!

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

F.Bahçeli futbolcular sezona sıkıntılı başlamalarına rağmen üst üste gelen galibiyetlerle moral buldular. Oyuncular yakalanan seride teknik direktör Dick Advocaat ’ın da payının büyük olduğu görüşündeler. Geçtiğimiz sezon Vitor Pereira ile sorunlar yaşayan ve beklenen performansa ulaşamayan Van Persie bu sezon yakaladığı çıkışta Hollandalı hocanın katkısının altını çizdi. Yaptıkları antrenmanların neticesini sahada alabildiklerini kaydeden Van Persie, “Tüm çalışmaların karşılığını herkes görüyor. Ayrıca üst üste gelen maçlar sonrası yapılan rotasyonlar da takıma olumlu şekilde dönüyor. Takım içindeki herkes bu sistemden memnun ve Advocaat ’ın adaletine güveniyor” dedi.

AYNI şekilde Alper de hocasına övgüler yağdırırken, “Takım içinde rekabet var ve bu rekabet F.Bahçe ’ye yarıyor. Herkes, her an oynayacakmış gibi kendisini hazır tutuyor. Çalışan herkesi hoca görüyor ve forma veriyor” şeklinde konuştu.

KALEDE ROTASYON YOK

BU arada Advocaat bu sezon neredeyse kadrosundaki tüm oyuncuları kullandı. Tecrübeli teknik adam sadece kalede rotasyona gitmedi. Tüm maçlarda Volkan Demirel ’i oynatan Advocaat,  Fabiano ve Ertuğrul Taşkıran ’a görev vermek için de Ziraat Türkiye Kupası maçlarının başlamasını bekliyor.

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.