CANLI MAÇ SONUÇLARI

Advocaat:

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Galatasaray karşısında aldıkları 2-0’lık galibiyetin ardından açıklamalarda bulundu.

Galatasaray karşısında kazanmayı hak ettiklerini ifade eden Advocaat, “Kazanmak zorunda olduğumuzu belirtmiştim. Pozisyonlar elde etmeyi başardık ve bu pozisyonları çok iyi değerlendirdik.Her şeyden önce çok iyi mücadele ettik ve bugün kazanmayı hak ettik. Harika bir atmosfer vardı, oyuncularımız da taraftarımıza ihtiyacımız olduğunu gösterdi. Umarım taraftarımız gelmeye devam eder, çünkü bu yarış içerisinde onlara ihtiyacımız var. Bir süredir bu takımla çalışıyorum ve artık herkes birbirini tanıyor. 11 futbolcuyla sürekli maç kazanamazsınız ve her zaman için daha fazlasına ihtiyacımız var, o yüzden de takımdaki her oyuncu bizim çok önemli” dedi.

“Van Persie’ye dedim ki…”

Van Persie hakkında da konuşan Advocaat: “Van Persie’ye önce fit olmalısın dedim ve önce oynatmadım. Kendini geliştirdi ve goller atmaya başladı. Kazandık ve rakibimizin 1 puan önündeyiz. Eğer taraftar her maç bu şekilde gelirse, biz kendi sahamızda zor yeniliriz. Kazandık ve rakibimizin 1 puan önündeyiz. Eğer taraftar her maç bu şekilde gelirse, biz kendi sahamızda zor yeniliriz. Josef’in oyunundan keyif aldım, harikaydı. Aynı şeyi Alper ve Roman için de söyleyebilirim” şeklinde konuştu.

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

Yüklenme Tarihi : 21 Kasım 2016