reklam
   
reklam 

Advocaat: İlk geldiğimde bana heyecan vermedi!

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Nasıl bir kadro kuracağı sorulan Dick Advocaat, “5 hafta önce de zor fikstür demiştiniz. Bu maçın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Zorya maçını kazanırsak büyü adım atmış olacağız. İyi bir skor almalıyız. Sadece 11 oyuncudan oluşan bir takım değiliz. 22 kişiden oluşuyoruz. Herkes buranın bir parçası olmak istiyor. Kim iyi durumdaysa akşamki antrenmandan sonra göreceğiz.” dedi.

“İLK MAÇTA GÖRDÜK…”

Takımın rehavet içinde olup olmayacağı hakkında konuşan Advocaat, “Rehavet olacağını düşünmüyorum. Bizim kadromuzda iyi profesyoneller var. Zorya da kolay bir takım değil. İlk maçta gördük 1-1 berabere kaldık. Bizi üzerlerine çekip hata kollayacaklar. Konsantrasyon bizim için çok önemli. Oyuncularımız da kolay olacağını düşünmüyor. Böyle olursa sorun yaşarlar. Bizim yedek kulübesinde gayet iyi oyuncularımız var.” diye konuştu.

“HERKES OYNAMAK İSTİYOR”

Fenerbahçe’nin iyi bir yola girmesiyle ilgili görüşlerini dile getiren Advocaat, “Çok önemli nokta, oyuncuları bilmek için 6 haftaya ihtiyaç vardır ama biz İsviçre takımı ile oynanacağımız maç sonrası buraya geldik ve kazanmasını bildik. Ligdeki ilk 3 maçta da fena değildik ama 1 puan aldık. Bunu geri alabilmek için mücadele veriyoruz. Artık istediğimiz konuma gelmek için hep kazanmak istiyoruz. Kadromuza bakarsak çok profesyonel ve herkes oynamak istiyor. Herkesle birlikte bir kadroyuz biz” ifadelerini kullandı.

“ALPER VE AATIF GÖSTERDİ, SALİH DE GÖSTERMELİ”

Alper Potuk geçtiğimiz senenin tamamını kenarda oynayarak geçirmiş oyuncuydu. Ben de ilk geldiğimde onu kenarda oynattım. Sonra ise onun orta sahada daha etkili olduğunu düşündüm.

Aatif ilk geldiğimde bana o heyecanı vermedi. Daha fazlasını yapması gerektiğini düşündüm ve o da son maçlarda bunu gösterdi.

Aatif gösterdi, Alper de gösterdi, Ama Salih daha göstermedi. Ama antrenmanlarda daha iyi olduğunu görüyorum. Elimizde şu anda iş yapabileceğimiz, katkı alabileceğimiz oyuncular var.

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.