CANLI MAÇ SONUÇLARI

Acı itiraf: Başakşehir bizden daha hazır bir takım

Maçın değerlendirmesini yapan Nazifoğlu: “Maçın hakkı beraberlikti ama yaptığımız bir hatadan dolayı maçı kazanamadık. Hafta içi çalışmalarımızı yaptık ama yine de önleyemedik. Tribünler boş kaldı. Yağmurlu bir gündü ve Cuma günüydü. Bu tarz günlerde boş kalması normal.  Sezon başından beri etkili ataklar yapamamanın çaresini arıyoruz. Bunun için ekstra çalışma yapıyoruz. Sezona iyi başlayan birçok oyuncumuzda form düşüklüğü var. Milli maç arasının bize iyi geleceğini düşünüyorum. Kadroyu sonuçta hoca yapıyor ve hocaya saygı duymamız gerekiyor. Demek ki Serdar’ın eksikleri var ve hoca bu yüzden oynatmıyor. Benim de kendi görüşlerim var ama bu teknik kadroya saygısızlık olur. Herhangi bir ödeme sıkıntımız yok. Bu maçı hakemden dolayı kaybettiğimizi söyleyemem. Hakemin mutlaka hoşumuza gitmeyen davranışları olmuştur ama bu maçın sonucunda hakemin etkisi var diyemeyiz. Başakşehir bizden daha organize ve daha hazır bir takım. Koşu mesafesi olarak da bizden daha hızlılar. Ben onların bizden daha hazır bir takım olduğunu düşünüyorum.” dedi.

“Başakşehir şampiyonluğun en büyük adaylarından biri”

Şampiyonluk şansını değerlendiren Nazifoğlu: “Başakşehir şampiyonluğun en büyük adaylarından biri. Kadro derinlikleri ilerisi için onları etkileyebilir. Onların hocası ve yöneticisinin düşünmesi ve karar vermesi gerekir

“2 iç saha maçını kaybetmemiz hoş olmadı”

Bu sistemde Galatasaray’ın şampiyonluk şansı yok diyemeyiz. Ancak 2 iç saha maçını kaybetmemiz hoş olmadı. Şampiyonluk şansımız sürüyor.” diye konuştu.

sizlere wwww.macozetizle.com farkıyla sunulmuştur. Sitemizde maç özetleri , Şampiyonlar ligi özetleri ,süper lig maç özetleri , geniş özetler ve spor haberleri yer almaktadır.

Yüklenme Tarihi : 04 Kasım 2016